Prima Print експерт промислової етикетки

Ми в соцмережах

Facebook Instagram

Телефон: (067) 654-20-99, (048) 775-14-13

Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00

Послуги

брендированная лента

Скотч широко застосовують для надійної упаковки товару. Сьогодні крім первісної функції, яка забезпечує гарну упаковку будь-якого продукту, клейка стрічка може стати ефективним маркетинговим елементом, який використовується для реклами.

На клейку стрічку за бажанням замовника можна наносити будь-які зображення:

  • Текстову інформацію про товар
  • Контактні дані компанії
  • Слоган торгової марки
  • Логотип та інші картинки
  • Скотч, який є важливим елементом фірмового стилю, називається брендований скотч. Завдяки яскравому дизайну він звертає на себе увагу потенційних покупців, робить упаковку привабливою та інформативною.

Переваги брендованого скотча

В умовах жорсткої конкуренції необхідні нові та ефективні способи, які допоможуть виділити продукт на полицях супермаркетів. Фірмовий скотч – це один з найбільш вигідних способів зробити продукцію унікальною. Такої маловитратної і швидкої реклами ще не придумали. Тому якщо бюджет обмежений, а роботу по просуванню потрібно розпочати негайно, використовуйте цей простий варіант.

Плюси використання скотча:

Збереження продукції, може використовуватися як захисний елемент від несанкціонованого розтину упаковки. Зручність в роботі, на будь-якому підприємстві використання різних видів скотчу з логотипами та іншими нанесеннями спрощує роботу, систему обліку, транспортування. Внесок в імідж компанії, рекламу та позиціонування на ринку. За допомогою скотчу з нанесенням різної інформації упаковка стає інформативною і презентабельною.

Дизайн та друк фірмового скотчу

Щоб скотч з логотипом добре працював і виконував свою функцію, його дизайн та друк повинні бути максимально якісними. Ми більше десяти років займаємося друком зображення на самоклеючих матеріалах. За цей період наші фахівці знайшли найбільш вигідний спосіб друку, ми використовуємо в роботі переважно флексографічне обладнання.

Цей метод дозволяє виконувати великі замовлення в короткі терміни, економить вартість послуг і робить їх найбільш вигідними для клієнта. Перша партія друкованої продукції буде доступна за 7-10 днів, подальша робота не займе більше 3-5 днів. Якщо у Вас виникли проблеми з виготовленням макета і необхідна допомога дизайнера, фахівці нашої компанії завжди готові допомогти.

У роботі ми використовуємо всілякі кольори і відтінки, зображення буде чітким і яскравим. Скотч з логотипом або іншою інформацією можна використовувати в різних сферах: харчова промисловість, виробництво алкогольних і безалкогольних напоїв, побутової хімії, косметики, парфумерії.

Використовуючи брендований скотч нашого виробництва, Ви отримаєте недорогий і ефективний спосіб заявити про свою продукцію. Ми гарантуємо якість і красивий зовнішній вигляд будь-якої упаковки. Такий простий, на перший погляд, носій, як клейкий папір в рулоні, зможе стати незамінним в будь-якому виробництві.

Заказать

Расчет стоимости

Техническое задание по тиражу

x

Лакирование: Цветность:

×

Замовити

Розрахунок вартості

Технічне завдання або побажання по тиражу

x

Лакування: Цветность:

×

Заказать

Обратный звонок

×

Замовити

Зворотний дзвінок

×
90 запросов за 0,409 секунд.