Prima Print експерт промислової етикетки

Ми в соцмережах

Facebook Instagram

Телефон: (067) 654-20-99, (048) 775-14-13

Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00

Послуги

Термо квитки – це особливий вид квитків, який можна зустріти в кінотеатрах, нічних клубах, спортивних комплексах або театрах. Майже всі сучасні автоматичні системи продаж та резервування квитків використовують саме такі квитки, оскільки вони мають ряд переваг перед звичайним папером.
Використання термо квитків починається з виготовлення бланків-шаблонів, на які буде наноситися вся потрібна інформація. Такі бланки можна замовити в багатьох друкарнях, але краще вибирати перевірених фахівців, оскільки працювати з таким матеріалом зможе не кожен, а за зіпсовані бланки будете платити Ви.
У нашій друкарні працюють досвідчені фахівці і стоїть найсучасніше обладнання. Друк термо квитків у нас проходить з використанням найбільш тривалого й стійкого матеріалу – термокартону ТОП. Він стійкий не тільки до перепадів температури, але і до високого рівня вологості. Такий матеріал має щільність в 172 г/м2 і здатний зберігати зовнішній вигляд і надруковану на ньому інформацію до 8 років.
Завдяки сучасному обладнанню ми можемо виконувати друк Ваших термо квитків 6 різних кольорах. Ми ж наносимо надійне голографічне тиснення, яке просто неможливо підробити. Фарби з УФ-фільтрами теж знижують можливість фальсифікації. Вже 9 років ми забезпечуємо багато компаній подібною продукцією і процес виготовлення бланків відточений до самих дрібних деталей. На бланк можна нанести логотип компанії, текст та іншу інформацію за Вашим побажанням.
Після того, як виготовлені бланки, вони потрапляють на підприємство. Залежно від цілей використання, на них наносять змінну інформацію за допомогою тремопринтера. В кінотеатрах це може бути ряд, місце, час сеансу та інші деталі. Якщо ж друк термо квитків здійснювався для разового заходу, то вся інформація може бути відразу нанесена на шаблон.
При перевірці квитків всю інформацію з них зчитує сканер, тому підробити їх просто нереально. А високих рівень технологічності виробництва таких квитків робить їх дуже економною і зручними у використанні.

Термо квитки володіють рядом переваг:

Як вже говорилося раніше, друк термо квитків дозволяє значно знизити витрати і спростити процес перевірки вхідних документів. Рулон шаблонів буде коштувати не дуже дорого. Він окупиться майже відразу.
Перевірка термо квитка займає дуже мало часу, тому в кінотеатрах та інших підприємствах сфери розваг не створюються черги.
Крім того, використання термо квитків з відповідним обладнанням дозволяє легко отримати звіт про відвідування підприємства, розрахувати потенційний прибуток і перевірити ефективність роботи рекламних акцій.
Термо квитки не втрачають свого презентабельного і товарного вигляду з часом. Інформація, нанесена на них, не стирається, тому у Ваших відвідувачів не виникне проблем із входом та ідентифікацією.

Заказать

Расчет стоимости

Техническое задание по тиражу

x

Лакирование: Цветность:

×

Замовити

Розрахунок вартості

Технічне завдання або побажання по тиражу

x

Лакування: Цветность:

×

Заказать

Обратный звонок

×

Замовити

Зворотний дзвінок

×
76 запросов за 0,385 секунд.