Prima Print експерт промислової етикетки

Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00

Послуги

Успіх і результативність продажів сирної і молочної продукції багато в чому залежать від дизайну і якості етикетки – не секрет, що покупець, в першу чергу, звертає увагу на упаковку. У більшості випадків виробники воліють етикетки, виготовлені з самоклеючого паперу високої якості.

Чому не можна економити на етикетках

Етикетка для сиру несе не тільки розпізнавальну функцію (саме вона говорить покупцеві, хто є виробником продукції), але й надає необхідну інформацію (дата виготовлення, термін придатності, вага, жирність, склад продукту тощо). Тому не можна недооцінювати важливість етикеток – він повинні бути відмінної якості, щоб рівень довіри покупця до торгової марки залишався стабільно високим.

При друку етикеток важливо враховувати той факт, що продукції чекає довгий шлях до кінцевого споживача, а обгортка та етикетка зобов’язані витримати всі труднощі транспортування без жодного ушкодження.

Елітного сиру – особлива етикетка

Особливий підхід потрібен при виготовленні етикеток для елітних сортів сиру і молочної продукції – тут можна і потрібно застосовувати такі прийоми, як позолота, тиснення і навіть ламінування. Всі ці методи здатні ефективно підвищувати інтерес покупця до продукції, викликаючи у нього довіру до її якості.

Ще один важливий момент, від якого в рівній мірі залежить успіх продукції – це дизайн етикетки: якщо говорити про молочної продукції та сирах, то вже етикетка повинна бути «смачною», викликаючи у покупця бажання, негайно відчути божественний смак і аромат.

Неухильно слідуючи всім викладеним правилам, ви обов’язково отримаєте ідеальну етикетку, яка піднесе рівень продажу вашої продукції на кардинально новий рівень.

Заказать

Расчет стоимости

Техническое задание по тиражу

x

Лакирование: Цветность:

×

Замовити

Розрахунок вартості

Технічне завдання або побажання по тиражу

x

Лакування: Цветность:

×

Заказать

Обратный звонок

×

Замовити

Зворотний дзвінок

×
99 запросов за 0,410 секунд.