Prima Print експерт промислової етикетки

Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00

Послуги

Наклейки завоювали особливу популярність серед етикеток, особливо коли йдеться про напої. Етикетки на пляшку дозволяють уникализировать напій, тобто надати йому родзинку, яка відрізнить і виділить його серед інших виробників подібної продукції.

Якою повинна бути етикетка, щоб сподобається:

  • Оригінальною на зовнішній вигляд (креативний підхід до дизайну вітається)
  • Яскравою з гарною передачею кольору
  • Інформативною
  • Читабельною

Перераховані вище складові однаково актуальні для алкогольних і безалкогольних напоїв. Кажуть, що дивлячись на якісну етикетку, можна «відчути неповторний смак напою. Якщо вдалося наблизити наклейку до такого ідеалу – Вашу продукцію чекає успіх.

Етикетки на алкогольні напої – тонка робота професіоналів

Особливу популярність наклейки завоювали у виробництві спиртних напоїв, кожен з яких вимагає до себе індивідуального підходу. Люди, які не розбираються в елітарності алкоголю, в першу чергу вибирають по етикетці. Досвід у сфері друкованої продукції, дозволяє нашій компанії добре орієнтуватися в наклейках для пляшок, адже ми створили унікальне оформлення багатьом популярним напоїв.

Для пивних пляшок краще використати стійку до пошкодження металізовану папір, яка не втратить зовнішній вигляд навіть при транспортуванні. Вино коштує оформити в етикетку з дорогим дизайном, адже це особливий напій. Можна використовувати тиснення фольгою, щоб надати пляшці презентабельного і розкішного вигляду. А ось для міцних напоїв, варто придумати особливий дизайн, так як конкуренція на ринку досить серйозна.

Флексографічний друк – найкращий вибір для створення наклейок

У роботі ми використовуємо флексографічне обладнання, яке дозволяє друкувати етикетки на будь-якому матеріалі, таким чином, задовольняючи вимоги та елітного напою, і продукції економ класу. Це може бути матовий або глянцевий папір, фольга, поліетилен, металізована папір та інші носії. У нашому портфоліо представлені наклейки на пляшки різноманітних напоїв, всі вони виконані з урахуванням вимог і стандартів якості.

Флексодрук дозволяє швидко, якісно і недорого створювати наклейки будь-якої складності. Це кращий спосіб друку, саме тому ми працюємо з ним вже більше 10 років. Якісні, красиві та надійні наклейки роблять зовнішній вигляд пляшки привабливим і акуратним.

Крім дизайну та естетичного оформлення пляшки, етикетка містить на собі важливу інформацію:

  • Склад
  • Штрих код
  • Дані про дату виробництва та строк придатності
  • Легенду бренду
  • Інші текстові матеріали, важливі для компанії

Якщо у Вас виникли труднощі з дизайном етикетки для пляшки або Ви просто хочете задати питання, що стосуються етикеток, наші фахівці завжди раді допомогти. Ми готові розробити унікальний дизайн пляшки, щоб напій вигідно виділявся на полицях магазинів.

Заказать

Расчет стоимости

Техническое задание по тиражу

x

Лакирование: Цветность:

×

Замовити

Розрахунок вартості

Технічне завдання або побажання по тиражу

x

Лакування: Цветность:

×

Заказать

Обратный звонок

×

Замовити

Зворотний дзвінок

×
76 запросов за 0,365 секунд.