Prima Print експерт промислової етикетки

Ми в соцмережах

Facebook Instagram

Телефон: (067) 654-20-99, (048) 775-14-13

Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00

Послуги

Яскраві і якісні етикетки для косметики і парфумерії за доступною ціною

Етикетки для косметики і парфумерії – типографическая продукція, яка відіграє дуже важливу роль у залученні потенційного покупця і підвищення ефективності продажів. При недотриманні технології виробництва або в разі, коли макет етикетки розроблено неправильно, велика ймовірність не тільки не залучити, але і відлякати клієнтів.

Друкарня «Прима Принт» – одна з провідних компаній у своїй галузі, яка володіє значним кадровим, програмним і технічним потенціалом для створення барвистих, практичних і економічних етикеток для самої різноманітної продукції, в тому числі – в відділі косметики і парфумерії.

Лояльна цінова політика та високий рівень клієнтського обслуговування

В процесі виготовлення високоякісних етикеток для косметики і парфумерії ми застосовуємо спеціалізовану методику друку – флексографію, яка дозволяє створювати високоякісні поліграфічні продукти за доступною вартості.

У нашому розпорядженні різні за форматом та розміром машини для друку, перевага яких в одночасному виконанні декількох завдань. За рахунок скорочення часу на виконання однієї виробничої операції, скорочується весь цикл роботи, а значить – клієнти швидше отримують бажаний продукт.

Клієнти можуть замовити друк етикеток за власним макетом або розробити його спільно з нашими професіоналами. Ми забезпечує оперативне виконання замовлень в повному обсязі, а при необхідності – можемо істотно прискорити виробничий процес. На сайті запропоновано спеціалізований сервіс для попереднього розрахунку собівартості готової партії етикеток, яким може скористатися кожен бажаючий.

Залишилися питання? Зверніться до передових фахівців нашої друкарні, скориставшись контактною інформацією, запропонованої на сайті. Ми гарантуємо низькі ціни, висока якість готових етикеток, швидку доставку партії товару і лояльну цінову політику для кожного клієнта!

Заказать

Расчет стоимости

Техническое задание по тиражу

x

Лакирование: Цветность:

×

Замовити

Розрахунок вартості

Технічне завдання або побажання по тиражу

x

Лакування: Цветность:

×

Заказать

Обратный звонок

×

Замовити

Зворотний дзвінок

×
82 запросов за 0,496 секунд.