Prima Print експерт промислової етикетки

Ми в соцмережах

Facebook Instagram

Телефон: (067) 654-20-99, (048) 775-14-13

Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00

Послуги

Вода розфасовується в скляну або пластикову тару різного об’єму. Для прискорення процесу маркування виготовляються самоклеючі етикетки, вони швидко наносяться автоматично. В якості основи використовують папір з самоклеючими властивостями або полімерну плівку.

Матеріал тари має значення при виборі адгезійного шару, скло і пластик погано утримують на собі етикетку з більшістю склеювальних складів. Щоб етикетки не зникали з-за вогкості, температурних стрибків або механічних впливів, підбирається спеціальний склеювальний склад, придатний для даних видів матеріалів.

Розробка дизайну етикетки

Дизайн етикетки розробляється з урахуванням привабливості для кінцевого споживача. Так як різна продукція суттєво не відрізняється по смаку та якості, вона повинна вабити покупця іншими рисами. Одна з таких рис – етикетка.

Вибір кольорів часто зупиняється на всіх відтінках синього, так як саме ця колірна гамма асоціюється з водою. Синій доповнюється нейтральним сірим і зеленим, що додасть впевненості в натуральності і корисності продукту. Використання яскравих і агресивних кольорів провокує сумнів у натуральності складу.

Інформація на етикетці

Етикетка – це не лише приманка для покупця, але і свого роду інформаційний бланк, інформує споживачів про склад води, місці її розливу та інших нюансах.

На етикетці завжди прописується тип води:

  • артезіанська;
  • мінеральна;
  • ключова;
  • газована і т. д.

Цей напис розташовується на передній стороні досить великим, легко читающимся шрифтом. Також вказується назва торгової марки і найменування власне продукту – «вода». Ще на етикетці вказують:

  • обсяг тари;
  • дата розливу і строк придатності;
  • глибина свердловини;
  • хімічний склад;
  • штрих-код і т. д.

Ці написи розміщуються на задній частині тари і наносяться дрібним шрифтом.

Етикетки для води від «Прима Принт»

Компанія «Прима Принт» створює дизайн пляшок для води від розробки макету до друку етикетки на якісному папері зі спеціально підібраним клейовим складом. Наші етикетки доведуть вашу продукцію до кінцевого споживача, зроблять вас вигідно помітними на тлі конкурентів.

Заказать

Расчет стоимости

Техническое задание по тиражу

x

Лакирование: Цветность:

×

Замовити

Розрахунок вартості

Технічне завдання або побажання по тиражу

x

Лакування: Цветность:

×

Заказать

Обратный звонок

×

Замовити

Зворотний дзвінок

×
87 запросов за 0,394 секунд.