Prima Print експерт промислової етикетки

Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00

Послуги

За яким критерієм покупець вибирає товар на полиці в супермаркеті? Не повірите, але якість продукції не грає вирішальної ролі, вибір того чи іншого товару залежить від ступеня зацікавленості його етикеткою. Наклейки в даному випадку є самим популярним варіантом етикетування продукції.

Найпопулярніші товари, для яких замовляють етикетки:

 • Продукти харчування, розфасовані в коробки будь-якого матеріалу
 • Напої, разливаемые в пластикові або скляні пляшки
 • Будівельні матеріали та госптовари
 • Побутова хімія
 • Косметика і ліки

Крім того, можлива друк інформаційних наклейок, які не несуть в собі рекламну функцію, зате сповіщають про який-небудь важливої інформації. Сучасні технології дозволяють створювати наклейки будь-якої складності. За десять років роботи в сфері створення етикеток, ми рекомендуємо зупинитися на флексодруку – найекономнішого і якісному способі виготовити якісні стікери, наклейки, етикетки і т. д.

Чому ми використовуємо в роботі флексодрук?

Флексогафическое обладнання, що використовується нашою компанією, допомагає якісно, оперативно та економно створювати будь-яку друковану продукцію. Ми цінуємо наших клієнтів і дорожимо своєю репутацією, тому вибираємо тільки повірений і кращий спосіб для створення етикеток. Якщо Вам необхідно купити наклейки для продукції, не важливо, рекламні або інформаційні, розгляньте основні плюси, які Ви отримаєте в процесі співпраці.

Переваги флексодруку:

 • Можливість використовувати будь-який матеріал для нанесення друку, вибір залежить від бюджету і вимоги до етикеток
 • Висока продуктивність обладнання, що дозволяє швидко виконати складні і термінові замовлення
 • Оптимізація виробництва з допомогою однієї машини не тільки прискорює процес, але і робить його максимально вигідним за ціною
 • Ідеальна передача кольорів, висока якість друку, що робить наклейку презентабельною і привабливою для потенційних покупців
 • Наклейка може бути виконана на будь клейкій основі, тобто сумісна з будь-якими матеріалами: скло, пластик, картон, дерево і т. д.
 • Дизайн етикеток

Зовнішній вид особливо важливий, якщо самоклеюча етикетка повинна залучити покупця, розповісти про переваги товару, що виділить його серед продукції конкурентів. В такому випадку важлива кожна деталь від кольору до зображень, що використовуються на наклейці. Якщо у Вас немає ідей по дизайну і зовнішнього оформлення етикеток, ми створимо його самостійно. І лише після схвалення, віддамо його до друку.

Тираж друку може бути будь-яким. Перша партія наклейок буде готова вже через 7-10 днів, подальша робота з друкованою продукцією не займе більше 3 – 5 днів. На поверхню можна нанести будь-яку інформацію: назва продукту і бренду, штрих коди, слоган компанії, а також логотипи, фотографії та інші зображення.

У роботі ми використовуємо якісне обладнання, тому впевнені, що етикетки, видрукувані у нас, перевершать всі Ваші очікування. Якість, гарна передача кольорів, чіткість, дизайн зі смаком і кращі ціни – ось, що ми можемо запропонувати клієнтам!

Заказать

Расчет стоимости

Техническое задание по тиражу

x

Лакирование: Цветность:

×

Замовити

Розрахунок вартості

Технічне завдання або побажання по тиражу

x

Лакування: Цветность:

×

Заказать

Обратный звонок

×

Замовити

Зворотний дзвінок

×
76 запросов за 0,374 секунд.