Prima Print експерт промислової етикетки

Ми в соцмережах

Facebook Instagram

Телефон: (067) 654-20-99, (048) 775-14-13

Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00

Послуги

Потреба у використанні стікерів може виникнути при виготовленні та продажу будь-якої продукції: від алкогольних напоїв до побутової хімії та засобів для косметичного догляду. Стікери – це не просто ідентифікація товару. Стікер виконує набагато важливіше ролі, в числі яких:

  • Популяризації товару
  • Підвищення впізнаваності
  • Створення власного бренду
  • Досягнення лояльності клієнтів до продукту

Це основні ролі, які покладаються на стікери. Якість друку буде залежати від обраного Вами способу. Ми спеціалізуємося на друці стікерів, наклейок, етикеток і т. д. ось вже більше 10-ти років, тому можемо рекомендувати найбільш вигідний для Вас варіант друку. Мова йде про флексодрук, який дає можливість наносити зображення і напис на будь-який матеріал: папір, поліпропілен і т. д.

Переваги флексодруку для створення стікерів:

  • Можливість вибрати тип носія друку
  • Можливість використовувати матеріал різної товщини
  • Можуть використовуватися водні фарби
  • Швидка швидкість друку і екологічність

Ми виділили основні переваги флексодруку. У підсумку Ви отримуєте стікери з печаткою відмінної якості, до того ж, вартість замовлення Вас приємно здивує.
Купити стікери Ви можете в будь-якій потрібній кількості. Що стосується дизайну, він може бути Вашим або ж його готові виконати майстри нашої компанії. Готовий макет приймається в роботу тільки після Вашого твердження, а в результаті Ви отримуєте яскраві і якісні стікери з потрібними характеристиками. Якщо Вам потрібні самоклеючі стікери, їх Ви також можете замовити. Такий вид стикерів особливо вигідний, так як може наноситися на будь-яку поверхню за лічені секунди.

Функціональне використання стікерів

Маркування товару – основна функція стікерів. Ваш товар повинен запам’ятовуватися, виділятися, і головне – бути в числі лідерів ринку. Все це досягається за допомогою якісних і оригінальних стікерів. Крім того, наявність унікального спеціального стікера на товар виключить ймовірність фальсифікації, з чим часто доводиться стикатися сучасним компаніям з продажу будь-якого товару: від продуктів харчування до косметологічних засобів.
Тираж стікерів залежить від сфери використання. Ви можете оформити замовлення на першу партію, яка буде готова вже через 7-10 днів. При замовленні другий повторної партії, виготовлення замовлення займає 3 – 5 днів. Стікери виготовляються на сучасному обладнанні, з гарантією якісного нанесення малюнків і написів. Навіть найдрібніший малюнок буде відображатись якісно. Кожна деталь має значення, коли мова йде про виготовлення товарних стикерів, і це враховується майстрами в процесі роботи.
Скориставшись оригінальними товарними стікерами, Ви отримаєте змогу домогтися бажаних цілей: збільшення обсягів продажу, поліпшення впізнаваності товару на ринку і т. д. Оформляйте замовлення і отримайте перші результати вже через кілька днів!

Заказать

Расчет стоимости

Техническое задание по тиражу

x

Лакирование: Цветность:

×

Замовити

Розрахунок вартості

Технічне завдання або побажання по тиражу

x

Лакування: Цветность:

×

Заказать

Обратный звонок

×

Замовити

Зворотний дзвінок

×
76 запросов за 0,414 секунд.