Prima Print експерт промислової етикетки

Ми в соцмережах

Facebook Instagram

Телефон: (067) 654-20-99, (048) 775-14-13

Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00

Послуги

Збільшення товарообігу в магазинах спонукало шукати більш ефективні способи фасування товарів і збільшення пропускної здатності кас. З 1980-х років почалося масове застосування термочеков.

Термочеками назвали самоклеючі етикетки, змотані в рулони, для використання на чекодрукуючих вагах і термопринтері. «Термо» – означає друкування чеків при високій температурі термоголовки принтера.

Стандартний ряд термочеков може задовольнити будь-який смак і потреби підприємця. Зазвичай застосовуються терморазмеры: 20х30, 58х30, 58х40,58х60.

Витрати на придбання термопринтерів і вагів з друком термочеков швидко окупаються, так як збільшується обсяг продажу. Товарообіг зростає. Ефективність і вигідне вкладення коштів в термочеки визначається ще і двома їх видами, в залежності від часу зберігання продуктів і товару, а так само від умов зберігання:

  • нейтральне середовище, прискорений темп продажу. Термочеки друкуються на папері Термоеко, захисний шар в цьому випадку не наноситься. Використовується для маркування сипучих продуктів, фруктів, овочів і подібної продукції;
  • агресивне середовище і тривалий час зберігання. Друкуються на папері ТермоТОП, мають захисний шар, що забезпечує стійкість надрукованої інформації до механічних пошкоджень, тривалому зберіганню, коливань температури в приміщенні (допускається вище +50 градусів) і вологості. Забезпечують повну читаємість інформації.

На термочеках зазвичай наносяться дані про найменування товару, вага розфасованого продукту, час і дата покупки.

Переваги придбання термочеков

  • Витратна вкладення у впровадження термочеков мінімальне, швидко окупається;
  • швидкість і надійність ідентифікації товару;
  • друк наноситься замовником на принтері;
  • полегшення роботи супермаркетів під час збільшення потоку клієнтів при скороченому кількості обслуговуючого персоналу;
  • можливість розташування логотипу замовника;
  • можливість барвистого оформлення, що послужить рекламою супермаркету або торгової фірми.

Заказать

Расчет стоимости

Техническое задание по тиражу

x

Лакирование: Цветность:

×

Замовити

Розрахунок вартості

Технічне завдання або побажання по тиражу

x

Лакування: Цветность:

×

Заказать

Обратный звонок

×

Замовити

Зворотний дзвінок

×
82 запросов за 0,459 секунд.